O restauraci

Jsme Zlínská pobočka amerického řetězce s největším počtem restaurací na světě. Jsme rychlé občerstvení zaměřené primárně na sendviče, kdy si můžete svůj “sub”, jak jim přezdíváme, připravit přesně podle své chuti. Vybíráte si u nás pečivo, maso, sýr, zeleninu, omáčky a vlastně tak úplně celé jídlo. Rádi vám uděláme jakýkoliv sendvič i do tortily jako wrap nebo jej připravíme ve variantě salátu. Stačí si říct, na co máte chuť.

V nabídce máme i kávu, různé nápoje balené i čepované a samozřejmě taky světoznámé sladké cookies – ty máme malinové, čokoládové, s makadamovými ořechy, s dvojitou čokoládou a nebo duhové. Tomu přece nemůžete odolat. 🙂

Sledujte nás na instagramu, kde vám pravidelně posíláme novinky, co se děje u nás v restauraci. Jsme rádi, že můžeme být ve Zlíně a těšíme se na vaši návštěvu.

První restaurace SUBWAY ve Zlíně byla otevřena 3.4.2018 v prostorách bývalé vrátnice při vjezdu do areálu Svit.

Jednání s pronajímatelem započalo již v létě roku 2017. Avšak domluvili jsme se ke spokojenosti všech a hned v zimě jsme mohli začít s rekonstrukcí vnitřních prostor.

Čeká na vás úplně nová restaurace. Její navrhování nám trvalo několik týdnů. Budova vrátnice má však velmi pěkně zpracovaný interiér a tak bude většina vnitřního prostoru prosklená s dostatkem denního světla.